O NÁS

DNA Diagnostické Centrum s.r.o. poskytuje diskrétne a spoľahlivé služby testovania DNA klientom v Českej republike a na Slovensku za veľmi prijateľnú cenu. Naše portfólio služieb pokrýva testy DNA otcovstva, testy pribuzenských vzťahov, testy pre imigračné účely a súdne testy DNA. Naše testovacie služby sú plne ISO17025, CAP a AABB akreditované a striktne vykonávané v súlade s medzinárodnými štandardmi. Sme jediným poskytovateľom DNA testov otcovstva pomocou metódy Dual Process™ na Slovensku, čo znamená, že vaše vzorky budeme testovať v dvoch nezávislých tímoch a dáta sú pred uvoľnením výsledkov preverené laboratórnymi riaditeľmi. Zatiaľ čo iní účtujú astronomické ceny za štandardný test otcovstva, robíme testovanie otcovstva DNA rýchlo, presne a cenovo dostupné.

PIC2 Ohio 2020.jpeg

Dr. Michael Baird | ředitel Laboratoře

Dr. Baird je Chief Science Officer, ředitel Laboratoře a DNA Technical Leader. Získal doktorát v genetice z University of Chicago. Později pracoval ve společnosti LifeCodes, kde zastával pozice, vedoucí vědecký pracovník, ředitel laboratoře a viceprezident laboratorní operace. Dr. Baird publikoval více než 50 článků v odborných časopisech jakož i knihách o využití DNA pro identifikaci. Byl prvním kdo svědčil v trestním řízení zahrnující DNA jako důkaz, a od té doby svědčil ve více než 350 kriminálních případech.

Je aktivním členem AABB více než 20 let, Dr. Baird sloužil jako předseda oddělení Relationship Testing Standards Program Unit a měl na starosti aktualizaci 9. vydání AABB standardů pro laboratoře provádějící testy biologické příbuznosti. Dr. Baird je také členem výboru AABB pro standardizaci molekulárního testování.

Mel A. Tehiová, BSc. | ředitelka pobočky v ČR

Paní Tehiová je VP Non-relationship DNA divize v České republice s více jak 10 letou mezinárodní praxí v managementu Life Science a DNA diagnostických projektů. Je aktivní členkou AABB a manažerkou Emerging Markets Corporate programu.